ENG

LEHIS

OMADUSED:
Lehise kaunis süü on sarnane kalliste väärispuidu liikidele, samas hind aga lähedasem kuusele ja männile. Tulenevalt oma tihedusest ning tőrva- ja vaigurikkusest on ta väga vastupidav materjal välistingimustes kasutamiseks ka ilma täiendava viimistluseta.
KASUTUSALA:
Euroopas kasutatakse lehist ohtralt terassidel ja teistes ehitiste väliskonstruktsioonides nagu fassadide katmisel. Peaaegu asendamatu on ta kohtades, kus puidu kemikaalidega viimistlemine ei ole lubatud, kuid samas on vaja tagada nende vastupidavus ilmastimutingimustele, nagu näiteks laste mänguväljakud. Lehisest tehakse ka laevadekke. Hea näide lehise kasutamise kohta on ka see, et Veneetsia linn on ehitatud lehisest postidele.
PÄRITOLU:
Lehist impordime Venemaalt. Kőige ilusama struktuuri ja värviga lehis kasvab Baikali lähistel Angaraa jőe ääres punase savi pinnasel.
TOOTED:
Lehise kuivatamise ja töötlemise alal on meie kogemused ühed suuremad Eestis. Oleme tegelenud lehisest viimistlusmaterjalide tootmisega juba üle 5 aasta. Toodame lehisest  fassaade, aedu ja terrasse ja pőrandaid.© 2007 Kopkop | e-mail: info@kopkop.ee tel: 611 74 74 fax: 611 74 75
Made with Nu:attitude