ENG

Kvaliteediklassid

(RT 21-10750-et alusel)

T - tervete oksakohtadega
O - okslik
K - kuusk
M - mänd
OV - oksavaba


 
Voodri- ja pőrandalaudade kvaliteediklassid
Omadus TK OK TM OM
Praod On lubatud üksikud,kuid mitte läbivad juuspraod. Otstes on lubatud lühikesed, max. laua laiuseltläbivad praod. On lubatud üksikud,kuid mitte läbivad juuspraod. Otstes on lubatud lühikesed läbivad praod. On lubatud üksikud,kuid mitte läbivad juuspraod. Otstes on lubatud lühikesed läbivad praod. On lubatud üksikud,kuid mitte läbivad juuspraod. Otstes on lubatud lühikesed läbivad praod.
Putuka kahjustused Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud.
Korp ja üraskikahjustused Ei ole lubatud. Üksikud väikesed korbad ja üraskikahjustused on lubatud. Üksikud väikesed korbad ja üraskikahjustused on lubatud. Üksikud väikesed korbad ja üraskikahjustused on lubatud.
Mädanik Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud.
Keerdunud süü Lubatud määral, mis ei takista laua kinnitamist. Lubatud määral, mis ei takista laua kinnitamist. Lubatud määral, mis ei takista laua kinnitamist. Lubatud määral, mis ei takista laua kinnitamist.
Oksalőhed On lubatud üksikud, kuni 8 mm suurused oksalőhed. Laua kasutuskülje servadelei ole lőhed lubatud. On lubatud üksikud, kuni 9 mm suurused oksalőhed. Laua kasutuskülje servadelei ole lőhed lubatud. On lubatud üksikud, kuni 10 mm suurused oksalőhed. Laua kasutuskülje servadelei ole lőhed lubatud. On lubatud üksikud, kuni 11 mm suurused oksalőhed. Laua kasutuskülje servadelei ole lőhed lubatud.
Oksaaugud Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud.
Oksakohad On lubatud terved oksakohad, mille suurus on max. 1/3 laua laiusest ning üksikud max. 20 mm suurused püsivadkuivad oksad. On lubatud terved oksakohad, mille suurus on max. pool laua laiusest. Oksakohadpeavad olema suuremas osaspüsivad. On lubatud terved oksakohad, mille suurus on max. 1/3 laua laiusest. Oksakohad peavadolema püsivad ja toorevärvusega. On lubatud terved oksakohad, mille suurus on max. poollaua laiusest. Oksakohad peavad olema püsivad ja terved.
Paigad Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud.
Vaigupesad Vähesel määral on lubatud väikesed vaigupesad. Läbivad vaigupesad ei olelubatud. Vähesel määral on lubatud väikesed vaigupesad. Läbivad vaigupesad ei olelubatud. Vähesel määral on lubatud väikesed vaigupesad. Läbivad vaigupesad ei olelubatud. Vähesel määral on lubatud väikesed vaigupesad. Läbivad vaigupesad ei olelubatud.
Sine Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud.
Sörmjätkud Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud.
Süüvöödid Lubatud süüvöödid, millepikkus on max. pool laua pikkusest. Lubatud süüvöödid, millepikkus on max. pool laua pikkusest. Lubatud süüvöödid, millepikkus on max. pool laua pikkusest. Lubatud süüvöödid, millepikkus on max. pool laua pikkusest.
Värvidefektid Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud. Ei ole lubatud.


© 2007 Kopkop | e-mail: info@kopkop.ee tel: 611 74 74 fax: 611 74 75
Made with Nu:attitude