ENG

 KOPKOP maja – “Tuumaga” maja 


3+1 Arhitektide poolt meile projekteeritud ruudukujulise põhiplaaniga majade kandvaks ideeks on kinnistest ruumidest ja korrustevahelisest trepist nn. “tuuma” tekitamine maja sissepääsu-poolsesse ossa. Kirjeldatud lahendus jätab avatuks kõik maja välisseinad andes sellega märkimisväärselt juurde avarust ning ruumikust, mis väikese maja puhul on suureks eeliseks.

Hoonetel on nihutatud korruste mahte vastavalt 1.2m viil- ja 3m võrra lamekatusega maja puhul, et ka teisel korrusel ruumid võimalikult ratsionaalsed saaksid.

Maja aknad moodustavad suuri pindu. Üks ava laseb valgust mitmesse ruumi. Suureavalisus hoiab hoone arhitektuurilist selgust ja ilu ka erinevate materjalikasutuste puhul. Hoonete fassaadis erinevad materjalid ei vaheldu.

Elamu “põhivarustuses” on kõik hädavajalik: esik, garderoob, elutuba-söögituba, kaks tualettruumi, köök, vannituba, kolm magamistuba, trepihall/kabinet/raamatukogu.

Lisavarustusena” saab juurde tellida erineva suuruse ja konfiguratsiooniga lisamooduleid, mille komponentideks on saun koos eesruumiga, pesuköök, panipaik, auto(de) varjualus(ed) või garaaz ja terrass.

Majade “põhimahu” kasulik pind on 121,6 m2

Lisamoodulite pind kujuneb vastavalt valitud moodulile 18,1- 66,1 m2

Meie majad on tehases toodetavatest elementidest puitkarkassmajad, mille fassaadimaterjaliks saab valida kas värvitud voodrilaua, fassaadivineeri, tsementkiudplaadi või Marmoroci fassaadikivi. Lisamoodulite fassadid on kaetud läbipaistva kihtplastikuga.

Elamud on keldrita ehitised. Maksimaalne katuse kõrgus projekteeritud hoonetel on kuni 7.00m. Autode parkimine on lahendatud hoonega liidetava(te) autovarjualus(t)ega, kus on arvestatud ühe auto parkimiskohaga ühe varjualuse kohta. Lisaparkimiskohad võivad olla peasissepääsu kõrval.
© 2007 Kopkop | e-mail: info@kopkop.ee tel: 611 74 74 fax: 611 74 75
Made with Nu:attitude